Sportainment

Život se neměří počtem nádechů, ale počtem momentů, které berou dech.

Sportainment

Život se neměří počtem nádechů, ale počtem momentů, které berou dech.

Sportainment

Život se neměří počtem nádechů, ale počtem momentů, které berou dech.

Sportainment

Život se neměří počtem nádechů, ale počtem momentů, které berou dech.

Z našeho katalogu

Firemní akce

Nezapomenutelný zážitek, program šitý na míru klientům, budování vztahů s klienty.

více informací >>

Teambuilding

Zlepšení komunikace týmu, utužování kolektivu, nečekané zážitky, aktivní odpočinek.

více informací >>

Promotions a road show

Vytipování lokací, příprava promo plánu, zajištění promo týmu a hostesek.

více informací >>

Eventy v zahraničí

Jedinečné eventy v zahraničí, Formule 1, rafting, Porsche Lipsko.

více informací >>

Společenské akce

Akce pro desítky ale i tisíce lidí, zajímavé prostory, originální program šitý na míru.

více informací >>

Konference a výstavy

Konference a výstavy dle vašich představ, technické zajištění, návrh programu.

více informací >>

Hostesky

Profesionální a zkušené hostesky na všechny typy eventových akcí.

více informací >>

 

Právní podmínky

Copyright a právní podmínky používání stránek

Použití dokumentů
Souhlas s používáním jakýchkoliv textových informací, případně kompletních dokumentů (projektová dokumentace, případové studie, tiskové zprávy a další textové informace) z tohoto virtuálního www serveru (dále označovaný jen jako "server, web, www stránky") uděluje Sportainment s.r.o. pouze za předpokladu, že:

  • 1. na veškerých použitých kopiích bude uvedeno níže uvedené prohlášení o ochraně autorských práv a o tomto souhlase
  • 2. dokumenty z tohoto webu budou použity pouze pro informační a nekomerční účely, dokumenty lze použít případně pro osobní účely
  • 3. dokumenty nebudou kopírovány ani umístěny na žádný jiný server nebo počítač připojený do sítě Internet nebo do firemní počítačové sítě
  • 4. dokumenty z tohoto webu nebudou převedeny na jiná volně šiřitelná media a nebudou zveřejněny v žádných jiných "klasických" médiích
  • 5. v dokumentech nebudou provedeny žádné změny a úpravy
  • 6. použití informací a dokumentů za jakýmkoliv neoprávněným účelem je ze zákona výslovně zakázáno, takové jednání může mít za následek závažné občanskoprávní a trestněprávní postihy, pachatelé budou stíháni v maximálním možném rozsahu

Výše uvedené dokumenty a podmínky nezahrnují grafický design nebo rozvržení těchto webových stránek. Prvky této webové prezentace jsou chráněny autorským zákonem a nesmí být kopírovány nebo napodobovány jako celek ani jako části. Žádné logotypy, grafické a zvukové soubory ani obrazové prvky z této www prezentace nesmí být kopírovány bez výslovného souhlasu společnosti Sportainment s.r.o.

Rozsah odpovědnosti
Přestože je základní snahou společnosti Sportainment s.r.o. zveřejňovat na těchto webových stránkách vždy přesné a aktuální informace, neposkytuje Sportainment s.r.o. žádné záruky týkající se jejich aktuálnosti. Sportainment s.r.o. nenese žádnou odpovědnost vůči klientovi či návštěvníkovi stránek za jakékoliv překlepy, gramatické chyby nebo jiná opomenutí v obsahu této stránky.

Omezení odpovědnosti
Sportainment s.r.o. a/nebo její jednotliví dodavatelé nezaručují vhodnost informací obsažených na těchto www stránkách a v dokumentech či souvisejících grafických zobrazeních a/anebo softwaru publikovaném na webu na jakýkoliv účel. Všechny takové dokumenty a související grafické zobrazení jsou poskytovány jak stojí a leží bez jakékoliv záruky a mohou být bez upozornění změněny. Jakékoliv riziko spojené s jejich používáním nese příjemce. V žádném případě Sportainment s.r.o. a/nebo jeho jednotliví dodavatelé nejsou odpovědni za škody ani za jejich náhrady a to ani v případě, že Sportainment s.r.o. byl informovaný o možnosti jejich vzniku.

Software
Jakýkoliv software, který je k dispozici ke stažení z webu je autorským dílem společnosti Sportainment s.r.o. a/nebo jejích dodavatelů. Použití softwaru se řídí podmínkami licenční smlouvy pro koncové uživatele, pokud taková existuje, která je připojená k softwaru nebo je jeho součástí (dále označovaná jen jako "Licenční smlouva"). Koncový uživatel nebude moci nainstalovat software, ke kterému je připojena Licenční smlouva nebo je jeho součástí, bez toho, aby nejprve souhlasil s jejími smluvními podmínkami.

Ochranné známky
Sportainment s.r.o. a/nebo zde uvedené názvy produktů a společností mohou být nebo jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Odkazy na stránky třetích stran
Společnost Sportainment s.r.o. přiměřeně prohlíží odkazované stránky, v žádném rozsahu ale neodpovídá za obsah těchto stránek třetích subjektů nebo jakéhokoliv odkazu uvedeného na takových stránkách. Společnost Sportainment s.r.o. vám umožňuje propojení se stránkami třetích subjektů pouze pro vaše pohodlí. Zařazení takového odkazu neznamená souhlas společnosti Sportainment s.r.o. s obsahem této stránky.

Propagační a časově omezené akce
Všechny časově omezené akce jsou podmíněné naší aktuální poptávkou či nabídkou. Sportainment s.r.o. si vyhrazuje právo jakékoliv změny, úpravy nebo zrušení takových akcí kdykoliv a bez předchozího upozornění.

Zpracoval: provozovatel Sportainment s.r.o.